Esat sveicināti Islandes Ģenerālkonsulāta mājas lapā!
Šeit Jūs atradīsiet bagātīgu informāciju par Islandi un Islandes dabu, tās vēsturi un cilvēkiem, kultūru, ceļojumu un atpūtas iespējām, Islandes ekonomiku, kā arī attēlu galeriju un saites uz citām ar Islandi saistītām mājas lapām.
Lai sāktu Jūsu ceļojumu, lūdzu, izvēlieties kādu no augstāk dotajām sadaļām.
Uzturēšanās Pilsonība Strādāšana Nodokļi Dzīvnieki Svētki  
Uzturēšanās

Izņemot Ziemeļvalstu pilsoņus: Ārzemniekam, kas ierodas Islandē ir jābūt ceļošanai derīgai pasei, un ja valstu savstarpējie līgumi to pieprasa, tad arī spēkā esošai vīzai. Viņš drīkst uzturēties valstī ievērojot vīzā vai atļaujā izvirzītos noteikumus.

Bez īpašas atļaujas citi, izņemot ES un Eiropas ekonomiskās zonas valstu pilsoņus, nedrīkst uzturēties Islandē ilgāk par trīs mēnešiem. Īpašu atļauju nevajag ārzemniekiem, kas ir precējušies ar Islandes pilsoni un dzīvojuši valstī pastāvīgi divus gadus. Pastāvīgu uzturēšanos atļauju var pieprasīt Islandes imigrācijas birojā.

Papildinformācija Islandes imigrācijas birojā.

Ārzemnieks, kas uzturas Islandē ilgāk par trīs mēnešiem, piesakās iedzīvotāju reģistrā, aizpilda pārcelšanās pieteikumu un saņem islandiešu kodu.

Papildinformāciju sniedz Islandes iedzīvotāju reģistrs.

Latvijas iedzīvotāji:
Latvijai ar Islandi ir bezvīzu režīms. Tātad Latvijas pilsoņi Islandē var iebraukt bez vīzas. Latvijas iedzīvotājiem, kuriem ir nepilsoņu pase nav nepieciešama vīza iebraukšanai Islandē. Vīzu var nokārtot Dānijas vēstniecībā, Pils ielā 11, tel. 7226210.

   
Copyright © islande.lv 2008
Izstrādātājs: Interaktīvo Tehnoloģiju Grupa